Jsme nejen tradiční svatební salon,

který dělá svatby na míru, ale má i letité zkušenosti s koordinacemi svateb. A také pro Vás najdeme ty nejkrásnější místa pro Vaší svatbu.

Svatba na míru. Co si pod tím vlastně představit? Je to příprava svatby, kde máte po boku člověka, který Vám pomůže najít to, co hledáte a provede Vás celými přípravami a nakonec i svatebním dnem. Člověka, který ví co je třeba zařídit, připravit, na co nezapomenout. Osobu, která ví kam se obracet s různými požadavky.

Naše nabídka je široká, protože svatba se skládá z milionu malých detailů. A v mém týmu najdete výběr cateringů, grafičku, fotografy, svatební video, cukráře, svatební make-up, kadeřnice, DJ a hudebníky, ozvučení obřadů, houslistky, fotokoutky, osvětlení, svítící písmena, půjční veškerých dekorací na svatby, vybavení do sweet barů, pánských koutků, odpočinkových zón,nebo jen potřebujete radu, obraťte se na nás. Tvořím pro Vás květiny, připravím Vám vysněný obřad na louce v kotele, v lese, u řeky a na jiných krásných místech.

Zorganizování dokonalé svatby si žádá čas a skvělou volbu všech dodavatelů. Tento tým pak tvoří jednoduše řečeno stavební kámen každé úspěšné svatby. Sestavuji ho ihned po navázání spolupráce se snoubecni, kde náhody neexistují. Všechno co se odehrává v našich životech, má své opodstatnění. Třeba i setkání se snoubeci a jejich rodinou. Jaké mělo smysl se většinou dozvíte o hodně později. Někdy vůbec. A s touto emocí uvnitř tvořím celou svatbu k dokonalosti a děkuji něvěstám, že mi dávájí plnou důvěru.